a
به وب سایت مجله دفترسینمایی خوش آمدید
خانهانیمیشننارضایتی کارمندان پیکسار از پخش اختصاصی انیمیشن Turning red از دیزنی پلاس

نارضایتی کارمندان پیکسار از پخش اختصاصی انیمیشن Turning red از دیزنی پلاس

نارضایتی کارمندان پیکسار از پخش اختصاصی انیمیشن Turning red از دیزنی پلاس

پخش اختصاصی انیمیشن Turning red از دیزنی پلاس باعث نارضایتی و ناامیدی کارمندان پیکسار شده است.

به گزارش سینماآفیس به نقل از سایت زومجی: طی هفته جاری بود که والت دیزنی رسما اعلام کرد که انیمیشن Turning Red دیگر قرار نیست در سالن‌های سینما اکران شود و حالا انیمیشن جدید پیکسار قرار است نمایش اختصاصی از دیزنی پلاس داشته باشد. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تغییر برنامه پخش انیمیشن قرمز شدن با واکنش اعضای پیکسار مواجه شده است. اینسایدر به‌تازگی با برخی از اعضای پیکسار در مورد ادامه یافتن پخش انیمیشن‌های پیکسار ازطریق دیزنی پلاس به‌جای اکران در سینما سؤال کرده است.

پس از انیمیشن Soul و انیمیشن Luca، انیمیشن Turning Red درواقع سومین انیمیشن پیکسار است که رنگ اکران سینمایی را به خود نمی‌بیند و مستقیما ازطریق دیزنی پلاس پخش خواهد شد. یکی از کارکنان پیکسار در این رابطه گفت: «به جرات می‌توانم بگویم که همه ما در استودیو به‌شدت از این خبر و تصمیم ناامید شده‌ایم. ما تا به امروز فکر می‌کردیم انیمیشن Turning Red قرار است در سینماها اکران شود و همه در استودیو برای این موضوع بسیار هیجان‌زده بودند.»

یکی دیگر از کارمندان پیکسار می‌گوید اطلاعیه پخش انیمیشن Turning Red از دیزنی پلاس شوکه کننده بود، اما این تصمیم کاملا برای او غیر قابل منتظره نبوده است. او توضیح داد که میزان مبتلایان به امیکرون همچنان در حال افزایش است و این موضوع روی سینما رفتن مردم تاثیر منفی گذاشته است. سومین نفر از اعضای پیکسار در مصاحبه با اینسایدر گفته که باتوجه‌به افزایش مبتلایان به امیکرون، ندیده است کسی در استودیو با این تصمیم مخالف بوده باشد و آن را اشتباه بداند.

کارشناسان باکس‌آفیس نیز به ورایتی گفته‌اند که دیزنی با اکران فیلم‌های پیکسار در سینماها مشکلی ندارد، اما در بیانیه منتشر شده دیزنی، کریم دنیل، مدیر اجرایی این شرکت گفت که انیمیشن Soul و انیمیشن Luca در زمان پخش از دیزنی پلاس با استقبال بسیار خوبی مواجه شده‌اند. ربکا روبین از ورایتی نیز در گزارش خود گفته درآمد گیشه برای دیزنی مهم است، اما همانقدر هم حفظ و افزایش میزان کاربران دیزنی پلاس نیز برای آن‌ها اهمیت بالایی دارد.

در هر حال کارمندان پیکسار پیش از این از پخش انیمیشن لوکا روی دیزنی پلاس ابراز ناامیدی کرده‌ بودند و امیدوار هستند این موضوع با انیمیشن Lightyear تغییر کند. این انیمیشن همچنان برای اکران در تاریخ ۱۷ ژوئن ۲۰۲۲ (۲۷ خرداد ۱۴۰۱) برنامه‌ریزی شده است. همچنین انیمیشن Turning Red قرار است در تاریخ ۱۱ مارس (۲۰ اسفند) از دیزنی پلاس پخش شود و همچنین برای تماشا آن هزینه اضافه‌ای دریافت نخواهد شد.

انتهای پیام/

کیمیا جهان پرور

به اشتراک گذاشتن با :
امتیاز به این مقاله
تاریخ و زمان انتشار خبر : 1400/10/24 10:10
شماره خبر : 40062
لینک کوتاه : https://news.cinemaoffice.ir/?p=40062
بدون نظر

پیام بگذارید