a
به وب سایت مجله دفترسینمایی خوش آمدید
خانهنمایشنمایش آناتول روی صحنه رفت

نمایش آناتول روی صحنه رفت

نمایش آناتول روی صحنه رفت

نمایش آناتول به کارگردانی رضا دشتکی از ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ روی صحنه نوفل لو شاتو رفت.

به گزارش سینماآفیس به نقل از خبرگزاری صبا: اجراهای نمایش آناتوا به کارگردانی رضا دشتکی از پنجشنبه ۲۰ مرداد با تقدیم به هنر تئاتر در سالن نوفل لو شاتو، آغاز شد.

پارسا امینایی، علی اسدی، زینب ایزدپناه، الهام جدی، شیما حکیم پور، رضا دشتکی، مهدی داوودی، زایا دیوید، پیام رضوانی، محمد صادقی، محمد عباسی، سارا عرب‌زاده،. سجاد پیشرویان، امین مهدی‌خانی، بازیگران این نمایش هستند.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: آناتول؛ گویی چندین مرد است که در یک کالبد فشرده شده است، با تمام کمبودها، احساسات و خاطره‌هایشان… .

در ابتدای این اجرا، رضا دشتکی ضمن خوشامدگویی به مخاطبانی که تماشای نمایش در روز اول را انتخاب کردند، گفت: در روزهایی به سر می‌بریم که هنر تئاتر از طرف برخی آدم‌ها مورد حمله قرار می‌گیرد. حضور شما در چنین شرایطی مایه خشنودی است،‌ چراکه تئاتر چیزی جز اجرای اثری خلاقه و تماشای آن توسط شما مخاطبان نیست.

وی در ادامه بیان کرد: در وضعیتی هستیم که روز به روز شرایط برای زندگی سخت‌تر می‌شود و چه بسا در این شرایط نمی‌توان انتظار داشت که هنر جزو الویت‌های زندگی مردم باشد. بنابراین روز به روز تعداد هنرمندان مستقل و مخاطبان آن کاهش پیدا می‌کند.

دشتکی در بخش پایانی صحبت‌هایش عنوان کرد: ما نیز همچون بسیاری از گروه‌هایی که در این سال‌ها در پی تحقق رویای خود بودند، بی‌آنکه به نتیجه فکر کنیم، سعی کردیم اجرایی را به صحنه ببریم و رویای خود را با شما شریک شویم. امروز رویای ما با حضور شما تحقق پیدا می‌کند و این مایه خشنودی است. تئاتر مستقل جز حمایت من و شما راه نجاتی ندارد. نمایش «آناتول» را به هنر تئاتر تقدیم می‌کنم و آرزو دارم که بهترین‌ها برای این هنر مظلوم رخ دهد.

به مدت ۱۰ شب در ساعت ۲۱:۳۰ میزبان مخاطبان تئاتر در سالن نوفل‌ لوشاتو است.

پیام ‌رضوانی (دستیار و مشاور کارگردان)، سعید ‌حسنلو (طراح صحنه)، رهی علی بالایی (طراح نور)، مریم اسکویی (طراح لباس)، مائده غلامی (طراح گریم)،. حمید فراهانی (طراح پوستر و بروشور)، میثاق حیوری (گروه هنری چیدا، انیماتور)، کیمیا زارع (دستیار گریم)، مهدیس احمدی و سیاوش غلامی (مجریان گریم)،. صدرا ‌صباحی (روابط عمومی و تبلیغات) و حامد ‌قریب (مشاور رسانه‌ای)، سایر عوامل این نمایش هستند.

انتهای پیام/

کیمیا جهان پرور

به اشتراک گذاشتن با :
امتیاز به این مقاله
تاریخ و زمان انتشار خبر : 1401/05/22 10:58
شماره خبر : 58999
لینک کوتاه : https://news.cinemaoffice.ir/?p=58999
بدون نظر

پیام بگذارید