a
به وب سایت مجله دفترسینمایی خوش آمدید
خانهموسیقینمایشگاه نقاشی مجازی «کارما» افتتاح شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

نمایشگاه نقاشی مجازی «کارما» افتتاح شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

نمایشگاه نقاشی مجازی «کارما» افتتاح شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر، نمایشگاه نقاشی مجازی «کارما» شامل آثار نقاشی مهتاب رخصتی است که از دریچه رنگ و خیال و فلسفه نگاهی دارد به دنیای پیرامون با قلم و تفکر.

علاقه‌مندان می‌توانند برای مشاهده آثار به این لینک مراجعه کنند.

رخصتی دانش آموخته رشته گرافیک و تصویرگری است و علاوه‌بر نقاشی در تصویرگری کودک و ترانه‌سرایی نیز حضوری فعال دارد. او ۲۲ اثر خود را به صورت مجازی برای بازدید علاقه‌مندان به معرض نمایش گذاشته است.

وی درباره آثارش در این نمایشگاه گفت: ذهنیت هر هنرمند دستاورد زمان ساختار اجتماعی روان‌شناسی و ایدئولوژی و سایر عناصر فرهنگی معینی است که در کل شکل و نوع جهان‌بینی او را آشکار می‌سازد. بدین لحاظ هنرمند راستین بنا به ذهنیت‌ها و جهان‌بینی‌های متفاوت خود شیوه‌های آفرینش متفاوت بر می‌گزیند.

رخصتی بیان کرد: این مجموعه نقاشی با خطوط دوار و رنگ‌هایی که دایره‌وار به دور هم نقش بسته‌اند که اشاره‌ایست به قانون کارما و سعی دارد ما را به خودمان یادآوری کند، تا بهتر نگاه کنیم. شاید باور کنیم حتی حس‌های ناپایدار و بلاتکلیف در چرخه‌ای پایدار و حساب شده به اتفاقی در هستی تبدیل می‌شود؛ به اتقاقی در زندگی ما. تولد این مجموعه با این جمله آغاز شد: زمین به طرز باورنکردنی گرد است.

مشاهده خبر از سایت منبع

به اشتراک گذاشتن با :
برچسب ها
امتیاز به این مقاله

admin@cinemaoffice.news

بدون نظر

پیام بگذارید