a
به وب سایت مجله دفترسینمایی خوش آمدید
خانهموسیقیاعلام آخرین مهلت ثبت‌نام در بخش پژوهش سمپوزیوم مجسمه‌سازی تهران – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

اعلام آخرین مهلت ثبت‌نام در بخش پژوهش سمپوزیوم مجسمه‌سازی تهران – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

اعلام آخرین مهلت ثبت‌نام در بخش پژوهش سمپوزیوم مجسمه‌سازی تهران – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، دهمین دوره سمپوزیوم بین‌المللی مجسمه‌سازی تهران اسفندماه ۱۳۹۹ توسط سازمان زیباسازی شهر تهران برگزار خواهد شد.

تداوم برگزاری سمپوزیوم بین‌المللی مجسمه‌سازی تهران در دهه هشتاد و نود شمسی به‌عنوان یک رویداد هنری، علاوه بر ایجاد امکان‌های ویژه و منحصربه‌فرد در حوزه عمل اجتماعی و تأثیر متقابل هنر و شهر و هنرمند، بستر مطالعاتی و بررسی سیر یک جریان پویا را نیز فراهم کرده است. در دهمین دوره برگزاری این رویداد هنری نهاد مجری درصدد است با نظر به چشم‌انداز تعریف شده سمپوزیوم، جایگاه ایران را در هنر مجسمه‌سازی منطقه تثبیت و ارتقا بخشد. همچنین با تلاش برای احیای میراث تاریخی ایران در زمینه حجاری و سنگ‌تراشی، فضای تعامل و گفتگو در زمینه مجسمه‌سازی شهری را فراهم کرده و فرصت تبادل تجربیات، اطلاعات و مهارت‌ها را با حضور هنرمندان و صاحب‌نظران بین‌المللی و ملی ایجاد کند.

در این دوره از سمپوزیوم بین‌المللی مجسمه‌سازی تهران برای اولین بار بخشی به پژوهش اختصاص‌ یافته است تا پژوهشگران فعال در حوزه مجسمه‌سازی و هنر شهری را دعوت به همکاری کند. در این بخش علاقه‌مندان می‌توانند با ارائه رزومه و سوابق پژوهشی، در قالب تیم‌های پژوهشی سمپوزیوم در کارگروه‌های تولید محتوی مشارکت کنند.

مهلت ثبت‌نام در بخش پژوهش تا ۱۰ آذرماه است و متقاضیان می‌توانند تمامی سوابق خود را به همراه فرم تکمیل شده ثبت‌نام به نشانی [email protected]۱۰ ارسال کنند. در عنوان ایمیل حتماً عبارت «متقاضی بخش پژوهشی» به همراه نام کامل پژوهشگر ذکر شود.

مشاهده خبر از سایت منبع

به اشتراک گذاشتن با :
برچسب ها
امتیاز به این مقاله
بدون نظر

پیام بگذارید