a
به وب سایت مجله دفترسینمایی خوش آمدید
خانهتلوزیونسری جدید «گنجینه» در شبکه مستند تولید می شود 

سری جدید «گنجینه» در شبکه مستند تولید می شود 

سری جدید «گنجینه» در شبکه مستند تولید می شود 

سری جدید مجموعه مستند «گنجینه» به تهیهکنندگی حنیف شهپرراد در ۵۰ قسمت حدود ۶۰ دقیقه ای در شبکه مستند تولید و پخش می شود.  

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری سینما آفیس به نقل از روابط عمومی شبکه مستند،  شهپرراد درباره ویژگی‌های فصل جدید این مجموعه تلویزیونی گفت: مدتی است تولید فصل جدید مجموعه «گنجینه» را آغاز کرده ایم. البته با این تفاوت که تمرکز ما در این سری بیشتر روی آرشیو فیلم های مستند است. تا امروز هم حدود سه قسمت از مجموعه را آماده کرده‌ایم و احتمالا پاییز پخش آن آغاز خواهد شد. ما در این سری، روی مستندهای دهه ۷۰متمرکز شده ایم. البته از سال ها و دهه های قبل هم مستندهایی خواهیم داشت. ضمن این که مجموعه «گنجینه» بیشتر یک کار پژوهشی است. یعنی تمرکز ما بیشتر روی این مساله است که در آرشیو مستندهای قدیمی یا کلاسیک سازمان کنکاش و با نگاه روز آنها را تحلیل کنیم.

وی افزود: یکی از نکات جالبی که می توانم درباره مستندهای انتخاب شده بیان کنم این است که برخی مستندها با اتفاقات امروز بسیار متناسب است. مثل مستند «طاعون» پوران درخشنده که ممکن است برای بیننده ها جذاب باشد. یا این که فیلم «سرپناه» را پخش خواهیم کرد که درباره بحران مسکن است و هر دو مستند با شرایط امروز شباهت هایی دارد که می تواند برای مخاطب جذاب باشد. بنابراین با توجه به در نظر گرفتن موضوعات روز سعی کردیم مستندها را انتخاب کنیم، چون مخاطبان ما هم علاقه مندان به مستند هستند و هم مستندسازان و در کل عامه مردم.

«گنجینه» در شبکه مستند تولید شده است، حنیف شهپرراد تهیه کننده و طراح این مجموعه است و از دیگر عوامل آن می توان به نویسنده و پژوهشگر: آرین مظفری، گوینده: نادر راد، تدوین: آبان بهبهانی و گرافیست امید عبدالله زاده اشاره کرد. 

به اشتراک گذاشتن با :
امتیاز به این مقاله
تاریخ و زمان انتشار خبر : 1400/07/06 11:28
شماره خبر : 32756
لینک کوتاه : https://news.cinemaoffice.ir/?p=32756
بدون نظر

پیام بگذارید