a
به وب سایت مجله دفترسینمایی خوش آمدید
خانهمستندآغاز پروسه ثبت طرح و ایده مستندسازان در سایت خانه مستند – اخبار سینمای ایران و جهان

آغاز پروسه ثبت طرح و ایده مستندسازان در سایت خانه مستند – اخبار سینمای ایران و جهان

آغاز پروسه ثبت طرح و ایده مستندسازان در سایت خانه مستند – اخبار سینمای ایران و جهان

سینماپرس: بخش طرح و ایده سایت خانه مستند برای ثبت ایده در اختیار مستندسازان قرار می گیرد.

به گزارش سینماپرس، براساس تصمیم مدیریت خانه مستند از این پس در هر ماه بخش طرح و ایده سایت خانه مستند به مدت سه روز در دسترس مستندسازان خواهد بود تا نسبت به ثبت طرح‌های خود اقدام کنند.

به همین مناسبت از مستندسازان و علاقه مندان به این حوزه دعوت ‌می‌ شود از روز دوشنبه ۱۴ مهرماه تا چهارشنبه ۱۶ مهرماه (به مدت سه روز) با مراجعه به سایت خانه مستند به نشانی khanemostanad.ir جهت ارسال طرح های خود اقدام کنند.

پس از پایان مهلت سه روزه، بررسی طرح‌های ارسالی آغاز شده و از صاحبان طرح های برگزیده دعوت می‌شود تا در جلسه پیچینگ با ارائه مستندات تصویری به دفاع از طرح خود بپردازند.

دریافت طرح توسط خانه مستند از سه سال قبل به صورت الکترونیکی بوده است و با توجه به اینکه از اواخر تیرماه این امکان به دلیل به روزرسانی سایت و انجام برخی اصلاحات جهت سهولت در کار مسدود شده بود، با پایان مراحل فنی از این پس مستندسازان می‌توانند در هر ماه به مدت سه روز با مراجعه به سایت خانه مستند نسبت به ثبت طرح و ایده خود اقدام کنند.

همچنین در ارسال طرح و ایده مستندسازان باید این نکته را در نظر داشته باشند که طرح ارسالی قابلیت پخش از رسانه ملی را داشته باشد.

مشاهده خبر از سایت منبع

به اشتراک گذاشتن با :
برچسب ها
امتیاز به این مقاله
تاریخ و زمان انتشار خبر : 1399/07/19 00:29
شماره خبر : 4670
لینک کوتاه : https://news.cinemaoffice.ir/?p=4670
بدون نظر

پیام بگذارید