a
به وب سایت مجله دفترسینمایی خوش آمدید
خانهسینمای ایران‌معرفی هیات داوران جایزه زاون قوکاسیان در جشنواره فیلم‌ کودک – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

‌معرفی هیات داوران جایزه زاون قوکاسیان در جشنواره فیلم‌ کودک – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

‌معرفی هیات داوران جایزه زاون قوکاسیان در جشنواره فیلم‌ کودک – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، سیدعلی مفضلی انیماتور و مدرس انیمیشن، عزت‌الله پروازه مستندساز، لیلا پرویزی مدرس و کارگردان تئاتر، مجتبی وطن خواهان تدوینگر و مدرس سینما و سیاوش گلشیری داستان‌نویس و مدرس سینما هیات داوران امسال جایزه زاون قوکاسیان سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان را تشکیل می‌دهند.

سیاوش گلشیری دبیر جایزه ویژه زاون قوکاسیان درباره هیات داوران منتخب برای جایزه زاون قوکاسیان در این دوره اظهار کرد: در این دوره نیز به مانند سال گذشته تصمیم گرفته شد که از شاگردان و دوستان زنده‌یاد زاون برای داوری این جایزه دعوت به عمل بیاید و فیلم‌های بخش مسابقه سینمای ایران نیز در این بخش داوری خواهد شد. 

وی افزود: امسال سومین دوره‌ای است که جایزه زاون قوکاسیان برگزار می‌شود. در سال ۹۷ داوران از هنرمندان و فعالان پیشکسوت حوزه سینما در اصفهان و دوستان هنرمند زنده‌یاد زاون بودند و سال‌های ۹۸ و ۹۹ تصمیم بر آن شد تا ترکیب متفاوتی چیده شود؛ به این ترتیب این بار نیز شاگردان زاون منتخب شدند تا به داوری جایزه‌ای که به نام این هنرمند فقید مزین است، بپردازند. 

گلشیری در پایان بیان کرد: سال گذشته پیش از شروع جشنواره ویژه برنامه «شبی با زاون» در محل موزه هنرهای معاصر اصفهان برگزار شد که زنده‌یاد منوچهر طیاب نیز به عنوان مهمان ویژه این برنامه در آن حضور داشت. امسال ترتیبی داده شده تا این برنامه به صوت مجازی برگزار شود و قسمت‌هایی از برنامه‌ سال گذشته را به عنوان آیتم‌هایی برای پخش در رویداد امسال در نظر گرفته‌ایم که به زودی زمان برگزاری این برنامه اعلام و اطلاع رسانی خواهد شد.

سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از ۲۷ مهر تا ۲ آبان به دبیری «علیرضا تابش» برگزار خواهد شد.

مشاهده خبر از سایت منبع

به اشتراک گذاشتن با :
برچسب ها
امتیاز به این مقاله
بدون نظر

پیام بگذارید