a
به وب سایت مجله دفترسینمایی خوش آمدید
خانهسینمای ایرانپوستر فیلم سینمایی «زیر نور کم» رونمایی شد

پوستر فیلم سینمایی «زیر نور کم» رونمایی شد

پوستر فیلم سینمایی «زیر نور کم» رونمایی شد

پوستر فیلم سینمایی «زیر نور کم» به کارگردانی محمد پرویزی همزمان با آغاز اکران آنلاین رونمایی شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خری سینما آفیس، پوستر فیلم سینمایی «زیر نور کم» به کارگردانی محمد پرویزی و تهیه‌کنندگی احسان رسول‌اف همزمان با آغاز اکران آنلاین رونمایی شد. طراحی این پوستر در استودیو مداد جادو انجام شده است.

لیلا زارع، صابر ابر و حمیدرضا آذرنگ و بهناز جعفری به همراه بیتا بادران، تیرداد کیایی، رابعه مدنی، روح الله کمانی و نیلوفر شهیدی در این ملودرام اجتماعی به ایفای نقش پرداخته اند.

«زیر نور کم» که بر اساس فیلمنامه ای با عنوان «سمفونی تولد» نوشته محمد پرویزی ساخته شده، درونمایه ای متفاوت با آثار سالهای اخیر سینمای ایران دارد و به موضوع عوارض اجتماعی خاطره می پردازد .مرزهای اخلاقی آدمهایی که از زندگی ما رفته اند ولی در خاطر ما هنوز زنده اند کجاست ؟ این پرسش فیلم است.

این کارگردان که کارگردانی فیلم سینمایی «لابی» ‌را نیز در کارنامه دارد، پیش‌تر در یادداشت کوتاهی درباره «زیر نور کم» نوشته بود : «من از آدمهایی که از زندگی ام رفته اند (تا به امروز) خلاصی ندارم. نمی توانم آنها را جایی رها کنم، چون به شکل های متفاوتی بازمی گردند و با لحظه های خوبِ زندگیم ترکیب می شوند. این درهم تنیدگی آنها گاهی تکان دهنده است. سر زده کسی از راه می رسد دور میزی که نباید باشد حاضر می شود. شده با آنها ساعت ها و یا روزها جایی دیگری بوده ام. همین وقت هاست که زندگی ام زیر و رو می شود… به این خاطرِ که جایی که هستم یا باید تاریک تاریک باشه، یا روشنِ روشن… من از ماندن «زیر نورِ کم» می ترسم.»

اکران آنلاین این فیلم از شنبه ۷ فروردین در دو سامانه آنلاین فیلیمو و نماوا آغاز شده و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت یا اپلیکیشن‌های فیلیمو و نماوا به تماشای این ملودرام اجتماعی بنشینند.

به اشتراک گذاشتن با :
امتیاز به این مقاله
نویسنده
تاریخ و زمان انتشار خبر : 1400/01/08 00:00
شماره خبر : 22941
لینک کوتاه : https://news.cinemaoffice.ir/?p=22941
بدون نظر

پیام بگذارید