به گزارش پایگاه تحلیلی خبری سینما آفیس به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، «غریزه» چهارمین ساخته سیاوش اسعدی است که ۱۱ فروردین‌ در شهرستان منجیل کلید خورد و پس از چهار ماه فیلم‌برداری، ۱۱ مرداد در اطراف تهران به پایان راه رسید.

امین حیایی، پانته‌آ پناهی‌ها، با حضور ژاله صامتی و با معرفی دو چهره جدید در نقش‌های اصلی فیلم که در آینده نزدیک از آنها رونمایی خواهد شد، همچنین فرهاد شریفی، افشین سنگ‌چاپ، پردیس پورعابدینی، لادن ژاوه‌وند، با معرفی رضا کرد بازیگران «غریزه» هستند.

«غریزه» یکی از پرهزینه‌ترین و پرلوکیشن‌ترین فیلم‌های بخش خصوصی سینمای ایران است که منجیل، رودبار، لوشان، قزوین، تاکستان و محمد شهر کرج از جمله لوکیشن‌های اصلی فیلم بودند. از نکات قابل‌توجه این فیلم، ساخت بخش عمده‌ای از دکورهای فیلم بوده که در نقاط مختلفی ساخته شده‌اند.

تازه‌ترین ساخته سیاوش اسعدی به طور کامل در بخش خصوصی تهیه و تولید شده و از مهم‌ترین فیلم‌های امسال است که در صورت مهیا بودن شرایط در جشنواره فیلم فجر رونمایی می‌شود.

«غریزه» قصه‌ای عاشقانه است که در اواخر دهه ۴۰ خورشیدی روایت می‌شود.

عوامل اصلی این فیلم عبارت‌اند از: کارگردان: سیاوش اسعدی، فیلم‌نوشت: سیاوش اسعدی، نیما نادری، مدیر فیلم‌برداری: علی قاضی، مدیر صدابرداری: امین میرشکاری، طراح دکور و لباس: مشکین مهرگان، طراح صحنه: مجید علی اسلام و مشکین مهرگان، طراح گریم: عباس عباسی، برنامه‌ریز و دستیار اول کارگردان: آرش حسن‌پور و منصور وثوق، مدیر تدارکات: مهدی عباسی‌پور، مسئول پروتکل‌های بهداشتی: صدیقی (یحیی)، عکس: علی نیک‌رفتار، مدیر تولید: محمد یمینی، مجریان طرح: روزبه معینی و محمد یمینی، تهیه‌کننده: سیاوش اسعدی، محصول (خانه فیلم اَوستا).