a
به وب سایت مجله دفترسینمایی خوش آمدید
خانهسینمای ایرانرونمایی از تمبر یادبود پوران درخشنده در ششمین جشنواره رمز موفقیت

رونمایی از تمبر یادبود پوران درخشنده در ششمین جشنواره رمز موفقیت

رونمایی از تمبر یادبود پوران درخشنده در ششمین جشنواره رمز موفقیت

ششمین دوره جشنواره رمز موفقیت با تقدیر از کارآفرینان برتر اقتصادی و رونمایی از تمبر یادبود پوران درخشنده در سالن همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری سینما آفیس؛ این دوره همانند سال گذشته، بیست تن از کارآفرینان برتر، در قالب دو پارت تدکس با هدف عرض شرح حال و ارائه نقشه‌راه به جوانان یا هر فردی که علاقمند است در مسیر کارآفرینی گام بگذارد، سخنرانی‌هایی کوتاهی ارائه دادند.


پیمان رحیمی‌نژاد، گروه پیمان؛ علیرضا کافی، مون بلان ومهدی، صفایی هلدینگ کانسپت بودند که همگی قریب به اتفاق‌شان به ارزش‌هایی نظیر عشق، هدف‌گذاری، پشتکار، قصد و در رأس همه امور توکل و اعتماد به کائنات و خالق هستی جهت نیل به هدف و موفقیت تاکید داشتند.
ششمین جشنواره رمز موفقیت با زنده نگاه داشتن یاد بزرگانی نظیر شاهرخ ظهیری و خانم بهجت مجیدی‌نامی، اسدالله عسگراولادی کارآفرینان صاحب‌نام و زنده ‌یاد علی بهزاد دبیر دائم جشنواره رمز موفقیت که فروردین ۹۹ در اثر ابتلا به کرونا درگذشت، همراه بود. به گفته یلدا اسفندیاری بنیان‌گذار و برگذارکننده جشنواره رمز موفقیت، امسال در جهت گرامی‌داشت یاد و خاطره علی بهزاد، جایگزینی به عنوان دبیر جشنواره معرفی نشده است.

بخش اول تقدیر از کارآفرینان برتر سال ۱۳۹۹ که علارغم پاندمی کووید ۱۹، ارزش افزوده به اقتصاد کسب و کار خود و اقتصاد کشور ایجاد کرده‌اند، انجام شد.

فرزاد حسنی مجری جشنواره ضمن معرفی برگزیدگان و اعلام نقطه عطف زندگی حرفه‌ای آنان، کوشید چشم‌انداز روشنی را فراروی شرکت‌کنندگان چه بیشترشان از قشر جوان بودند، ترسیم کند.

برگزیدگان و کارآفرینان برتر این دوره که موفق به دریافت تندیس و لوح تقدیر جشنواره شدند از صاحبان صنایع بودند. در بخش تقدیر، لوح و تندیس رمز موفقیت اهدا شد به: حسین کلانی (پیشکسوت ارزنده فوتبال پرسپولیس و تیم ملی ایران)؛ ایرج جمشیدی (بنیانگذار روزنامه آسیا)؛ ناصر واثقی (شهر آفتاب)؛ محمد کشتی‌آرای (نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران)؛ علیرضا کافی (مون بلان)؛ صمد سلیمان‌زاده (ویو)؛ پیمان رحیمی‌نژاد (گروه پیمان)؛ امید رضا خسروی مقدم (گروه ساختمانی امید خسروی) مازیار دولت‌آبادی (مادو)؛ علیرضا بنی‌صدر (پارسا سازه صدر)؛ افشین حجت (گروه طراحی افشین حجت و همکاران)؛ حسام نواب‌صفوی (باژیگر و وکیل پایه یک دادگستری)؛ حامده مزیدی (خانه مد حامده مزیدی) و حامد جمالی (آسانگار).

بخش دوم ششمین جشنواره رمز موفقیت حسین کلانی مربی باشگاه رمز موفقیت به معرفی تیم فوتبال این باشگاه پرداخت و احمد دانا هم به عنوان مربی باشگاه فوتبال رمز موفقیت معرفی شد.
هدف از تشکیل تیم‌های فوتبال آقایان در باشگاه رمز موفقیت که به درخواست و تشویق حضار جهت تشکیل تیم بانوان همراه شد، ایجاد فرصت تبادل انرژی و انجام ورزش در کلاب رمز موفقیت مطرح شد چرا که به باور گردانندگان باشگاه هر کارآفرین موفقی، در الگوی زندگی خود باید و ضرورت دارد که برای ورزش به عنوان نقطه ثقل زندگی خود، جایی و زمانی را اختصاص دهد، این باشگاه با این هدف شکل گرفته و رقابت‌های دوستانه‌ای را هم با حضور خانواده‌ها برگزار کرده است.

همچنین دربخش پایانی ششمین جشنواره رمز موفقیت با تقدیر ویژه از مهندس محمد عطاردیان و صمد سلیمان‌زاده همراه بود و در انتها از تمبر یادبود حسین کلانی از پیشکسوتان فوتبال ایران و پوران درخشنده رونمایی شد و همایل رمز موفقیت بر گردن بزرگانی نشست که مفتخر به دریافت مهر و تمبر یادبود رمز موفقیت شدند. تمبر یادبود رمز موفقیت امسال هم مزین بود به چهره‌‌های مفاخر فرهنگی، اقتصادی که در ابعاد لاکچری ضرب می‌شود.

به اشتراک گذاشتن با :
امتیاز به این مقاله
نویسنده
تاریخ و زمان انتشار خبر : 1399/12/18 00:00
شماره خبر : 21892
لینک کوتاه : https://news.cinemaoffice.ir/?p=21892
بدون نظر

پیام بگذارید