a
به وب سایت مجله دفترسینمایی خوش آمدید
خانهسینمای ایراناکران رایگان ۷ فیلم سینمایی در هفته‌ ملی کودک

اکران رایگان ۷ فیلم سینمایی در هفته‌ ملی کودک

اکران رایگان ۷ فیلم سینمایی در هفته‌ ملی کودک

 به مناسبت هفته‌ ملی کودک، ۷ فیلم سینمایی از ساخته‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از ۱۶ تا ۲۲ مهر هرروز به شکل رایگان در فضای مجازی اکران عمومی می‌شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری سینما آفیس به نقل از روابط عمومی کانون پرورشی، در هفته‌ ملی کودک هر روز یک فیلم سینمایی در کنار یک انیمیشن و یک فیلم‌تئاتر به شکل رایگان در پرتال کانون اکران رایگان می‌شود.

براساس این خبر در اولین روز از هفته‌ ملی کودک و همزمان با روز جهانی کودک، فیلم «ضربه فنی» کاری از غلامرضا رمضانی نمایش داده می‌شود.

«مسیر عشق» به کارگردانی یدالله صمدی در روز دوم ( ۱۷مهر)، «دوچ» به کارگردانی امیرمشهدی‌عباس در روز سوم (۱۸ مهر) و «پدافند غیرعامل» کاری از رضا حیدرنژاد برای روز چهارم ( ۱۹مهر) اکران می‌شوند.

در همین حال، «هامون و دریا» ساخته‌ ابراهیم فروزش در روز ۲۰ مهر و «پایان رویاها» به کارگردانی محمدعلی طالبی در روز ۲۱ مهر در پرتال کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اکران خواهند شد.

در روز پایانی نیز همزمان با ۲۲ مهر «اقیانوس پشت پنجره» به کارگردانی بابک نبی‌زاده اکران می‌شود.

لازم به ذکر است که این فیلم‌ها هر روز به مدت ۲۴ساعت در پرتال کانون به نشانی cinema.kpf.ir به صورت رایگان در دسترس علاقه‌مندان است.

در همین روزها در این پرتال، هر روز یک فیلم‌تئاتر در کنار یک انیمیشن از ساخته‌های کانون نیز به رایگان اکران خواهند داشت.

هفته‌ ملی کودک امسال با شعار «حال خوش کودکی، رنگ خوش زندگی» در سراسر ایران از ۱۶ تا ۲۲ مهر برگزار خواهد شد و با توجه به شرایط کرونایی شهرها، برنامه‌ها در دو شکل مجازی و حضوری طراحی شده‌اند.

به اشتراک گذاشتن با :
امتیاز به این مقاله
تاریخ و زمان انتشار خبر : 1400/07/14 04:55
شماره خبر : 33394
لینک کوتاه : https://news.cinemaoffice.ir/?p=33394
بدون نظر

پیام بگذارید