a
به وب سایت مجله دفترسینمایی خوش آمدید
خانهاخباراکران خصوصی فیلم سینمایی قهرمان در شمیران سنتز با هدف آزاد کردن زندانیان مالی

اکران خصوصی فیلم سینمایی قهرمان در شمیران سنتز با هدف آزاد کردن زندانیان مالی

اکران خصوصی فیلم سینمایی قهرمان در شمیران سنتز با هدف آزاد کردن زندانیان مالی

شب گذشته، ۶ دی ماه ۱۴۰۰، مراسم اکران خصوصی فیلم قهرمان با حضور بازیگران فیلم و جمعی از هنرمندان سرشناس، با هدف آزاد کردن زندانیان مالی در پردیس شمیران سنتر برگزار شد.

به گزارش سینماآفیس به نقل از سایت زومجی:

مراسم اکران خصوصی فیلم قهرمان، با هدف آزاد کردن زندانیان مالی، شب گذشته ۶ دی ماه در پردیس شمیران سنتر برگزار شد.

در این مراسم هنرمندانی همچون بهمن فرمان آرا، کیهان کلهر، مهتاب کرامتی، علیرضا قربانی، سهراب پورناظری، امیر جدیدی، محسن تنابنده، نوید پورفرج، الناز حبیبی، سحر گلدوست و احسان گوردزی حضور داشتند.

فیلم قهرمان به روایت داستان یک زندانی مالی به نام رحیم می‌پردازد که در طی مدت مرخصی خود در تلاش است تا رضایت طلبکار خود را به‌دست آورد.

داریا همراه پایتخت، حامی مالی اکران فیلم سینمایی قهرمان با همراهی تیم سازنده این فیلم و کمک‌های مهتاب کرامتی و محسن چاوشی توانسته است به آزادی تعدادی از زندانیان مالی کمک کند و آن‌ها را به آغوش خانواده‌شان برگرداند. اولین‌بار نیز در شهر شیراز، که داستان فیلم قهرمان هم در این شهر می‌گذرد، اکران خصوصی مشابهی با همین نیت برگزار شد.

این فیلم به نویسندگی و کارگردانی اصغر فرهادی و با بازی بازیگرانی همچون امیر جدیدی، محسن تنابنده، سحر گلدوست، احسان گودرزی و… تا به امروز جوایز معتبری همچون جایزه بزرگ جشنواره کن ۲۰۲۱ را کسب کرده است. این فیلم همچنین نامزد بهترین فیلم خارجی زبان مراسم گلدن گلوب ۲۰۲۲ شده و همچنین به جمع ۱۵ فیلم خارجی زبان اسکار ۲۰۲۲ راه یافته است.

انتهای پیام/

کیمیا جهان پرور

به اشتراک گذاشتن با :
امتیاز به این مقاله
تاریخ و زمان انتشار خبر : 1400/10/07 08:24
شماره خبر : 38712
لینک کوتاه : https://news.cinemaoffice.ir/?p=38712
بدون نظر

پیام بگذارید