a
به وب سایت مجله دفترسینمایی خوش آمدید
خانهسینمای ایرانارائه فیلم‌های توضیح‌دار برای نابینایان در جشنواره فیلم کودک – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

ارائه فیلم‌های توضیح‌دار برای نابینایان در جشنواره فیلم کودک – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

ارائه فیلم‌های توضیح‌دار برای نابینایان در جشنواره فیلم کودک – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان، علیرضا تابش دبیر سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، گروه «سوینا» را به عنوان «مشاور مخاطبان خاص» انتخاب کرد.

این اتفاق برای نخستین بار در جشنواره‌های سینمایی با هدف ارج‌گذاری به کودکان و نوجوانان نابینا و مشارکت آنها در این رویداد بین‌المللی رخ داده است.

با توجه به نمایش بخشی از فیلم‌های این دوره از جشنواره در فضای مجازی و به صورت برخط، «سوینا» (سینمای ویژه نابینایان) در ادامه خدمات نوین خود در اجرای طرح سینمایی ویژه نابینایان و توضیح‌دار کردن فیلم‌های کودک و نوجوان برای مخاطبان خاص این گروه سنی، به عنوان «مشاور مخاطبان خاص» سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان فعالیت خواهد کرد.

هدف مهم این تعامل، برقراری پل ارتباطی جشنواره با این بخش از مخاطبان سینمای ایران و رشد و اعتلای فرهنگی این قشر از مخاطبان کودک و نوجوان با استفاده از ظرفیت‌های هنرمندان و نابینایان خواهد بود.

سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان به دبیری علیرضا تابش ۲۷ مهر تا ۲ آبان به صورت مجازی برگزار می‌شود.

مشاهده خبر از سایت منبع

به اشتراک گذاشتن با :
برچسب ها
امتیاز به این مقاله
بدون نظر

پیام بگذارید