به گزارش پایگاه تحلیلی خبری سینما آفیس به نقل از روابط عمومی برنامه، برنامه «دل بی‌تاب» به کارگردانی امیرحسین آرسین و تهیه‌کنندگی احمد اسمرام ویژه ایام سوگواری حضرت اباعبدالله (ع) در ماه محرم آماده پخش از فیلیمو شد.

هنرمندان و کارشناسان مذهبی حاضر در این برنامه پردیس پورعابدینی، حامد عسکری، صابر خراسانی، احسان عبدی‌پور و محمدحسین رجبی دوانی هستند.

پردیس پورعابدینی بازیگر جوان سریال «آقازاده» که با حضور در این سریال به دنیای بازیگری معرفی شد با حضور در برنامه «دل بی‌تاب» روایتگر مقتل امام حسین (ع) است.

همچنین فاطمه عبادی برگزیده دور نخست برنامه عصر جدید با حضور در «دل بی‌تاب» تصویرسازی با شن را همراه با متون خوانده شده انجام می‌دهد.

«دل بی‌تاب» شامل بخش‌هایی از جمله روخوانی مقتل، شعر و سخنرانی است که تلاش می‌کند ابعاد واقعه عاشورا و قیام امام حسین (ع) و یارانش را به مخاطب معرفی کند.

در ساختار این برنامه سعی شده است از سادگی و صمیمیت هیات‌های مذهبی و حسینیه‌ها بهره برده و فضایی آشنا برای مخاطب شکل بگیرد. «دل بی‌تاب» در ۱۰ قسمت در ایام محرم از فیلیمو منتشر شده و قسمت اول آن روز سه شنبه پخش شد.