a
به وب سایت مجله دفترسینمایی خوش آمدید
خانهتلوزیونفیلم‌هایی با مضمون خبرنگاری روی آنتن می‌رود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

فیلم‌هایی با مضمون خبرنگاری روی آنتن می‌رود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

فیلم‌هایی با مضمون خبرنگاری روی آنتن می‌رود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش روابط عمومی شبکه نمایش، شبکه نمایش در بخش منتخب هفته به فیلم‌هایی با مضمون خبرنگاری و در بخش صحنه گران به مرور آثار فیلم‌های ژرار دوپاردیو بازیگر مشهور فرانسوی خواهد پرداخت.

همچنین این شبکه روز پنجشنبه ۲۴ مهرماه به مناسبت روز جهانی نابینایان و نیز پارالمپیک در ساعت ۱۵ فیلم «رادیو» و در ساعت ۱۷ فیلم هندی «تاریکی» با بازی آمیتا باچان را برای پخش در این روز در نظر گرفته است.

شبکه نمایش در باکس ساعت ۱۳ که اختصاص به پخش فیلم‌های ایرانی و تله فیلم دارد از شنبه ۱۹ مهرماه تا جمعه به ترتیب فیلم‌های: «تصادف ممنوع»، «زهر و پادزهر»، «پاییز»، «یکی بود یکی نبود»، «تعبیر خواب»، «آزاد راه» و «ستاره شرق» را در نظر گرفته است.

حرفه خبرنگاری از آن دسته شغل‌هایی است که به سبب سختی کار و موقعیت‌های ویژه‌ای که شاغلان این رشته در آن قرار می‌گیرند، همواره مورد توجه سینما بوده و هست. شبکه نمایش، این هفته در بخش منتخب خود به فیلم‌هایی با مضمون خبرنگاری می‌پردازد.

علاقمندان می‌توانند از شنبه تا جمعه به ترتیب فیلم‌های «نجات بزرگ»، «شیرها در برابر بره‌ها»، «گزارشگر ویژه»، «دوربین مخفی»، «حقیقت محض»، خبرنگار و فیلم ایرانی «خاکستر سبز» را به تماشا بنشینند.

این شبکه در بخش صحنه گران هفته به مرور آثار ژرار دو پاردیو یکی از پرکارترین هنرپیشه‌های تاریخ سینما خواهد پرداخت. این بازیگر توانسته ۲ بار جایزه سزار و یک بار جایزه گلدن گلوب را از آن خود کند. ضمن اینکه او تاکنون ۱۵ بار نامزد دریافت جوایز سزار بوده و به خاطر نقش آفرینی در فیلم‌های «آخرین مترو» و و سیرانو دوبرژراک جایزه سزار بهترین بازیگر نقش اول را دریافت کرده است.

فیلم‌های این بازیگر به ترتیب «شور جهانی»، «بعدازظهر من با مارگریت»، «وداع با ابلهان»، «ژرمینال»، «آخرین مترو»، «ردپا»، «الماس ۱۳» هستند که از شنبه تا جمعه ساعت ۲۱ از این شبکه روی آنتن می‌رود.

فیلم‌های شبکه نمایش از شنبه تا جمعه ساعت ۲۳ «همکاری محرمانه»، «طوفان کامل»، «آخرین قربانی»، «راز هانری بیک»، «اسرار رسمی»، «مسیر مخفی» و «در مه» خواهند بود.

فیلم‌های کلاسیک این هفته شبکه نمایش به ترتیب «دره انتقام»، «ارتش سایه‌ها»، «عدالت زورو»، «جنگل آسفالت»، «شطرنج بازان»، «ساعت اسلحه» و «سانشوی مباشر» از شنبه تا جمعه ساعت یک بامداد پخش می‌شوند.

مشاهده خبر از سایت منبع

به اشتراک گذاشتن با :
برچسب ها
امتیاز به این مقاله
تاریخ و زمان انتشار خبر : 1399/07/19 03:27
شماره خبر : 4713
لینک کوتاه : https://news.cinemaoffice.ir/?p=4713
بدون نظر

پیام بگذارید