a
به وب سایت مجله دفترسینمایی خوش آمدید
خانهتلوزیونشاه آبادی: به خواست خودم از رادیو نرفتم/ رادیو جریان‌ساز می‌شود؟ – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

شاه آبادی: به خواست خودم از رادیو نرفتم/ رادیو جریان‌ساز می‌شود؟ – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

شاه آبادی: به خواست خودم از رادیو نرفتم/ رادیو جریان‌ساز می‌شود؟ – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی رادیو، آئین تکریم و معارفه معاون صدای رسانه ملی امروز ۱۹ مهرماه با حضور حمید شاه‌آبادی معاون سابق صدا و علی بخشی زاده معاون صدا، حجت‌الاسلام موسوی قائم مقام رئیس رسانه ملی، حسین رضی مشاور رئیس رسانه ملی، مدیران و برنامه سازان شبکه‌های رادیویی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، محمد محمدزاده و اسماعیل آذر به این نکته اشاره کردند که رادیو نسبت به گذشته پیشرفت کرده است و در طول مدیریت حمید شاه‌آبادی اصلاحات کیفی و ساختاری مناسبی صورت گرفته است.

شاه‌آبادی: به خواست خودم از رادیو نرفتم

حمید شاه‌آبادی در این مراسم گفت: از ابتدا سعی کردم با تمام وجود به وظیفه خود عمل کنم و در این مدت همیشه شاهد زحمات و خدمات همکاران در رادیو بودم و قدردان آن‌ها هستم.

وی با اشاره به اینکه من به خواست خود از رادیو نرفتم گفت: جمع فوق‌العاده توانمندی در رادیو مشغول به فعالیت هستند که با ویژگی‌های این همکاران و سرمایه‌های معنوی، رادیو می‌تواند پیشرفت زیادی کند.

معاون سابق رسانه ملی در پایان از همکاران خود تشکر کرد و برای علی بخشی زاده، معاون جدید صدای رسانه ملی، آرزوی موفقیت کردند.

بخشی زاده: رادیو باید جریان ساز باشد

علی بخشی زاده معاون جدید صدای رسانه ملی، در این مراسم بیان کرد: رادیو باید در شرایط کنونی و تکثر رسانه‌ها، جریان ساز باشد تا بتواند بر مخاطب اثر بگذارد. رسانه خنثی سودی ندارد و فقط سرمایه ملی را از بین می‌برد.

وی افزود: رادیو باید مسئله محور شود و هر یک از شبکه‌های رادیویی باید گوشه‌ای از این مسائل را حل کند.

معاون جدید صدای رسانه ملی در ادامه تصریح کرد: نشاط آفرینی و ایجاد امید در عین پرسش‌گری مانند اکسیر است و نقش مهمی را در رادیو ایفا می‌کند. همکاران ما باید با انگیزه بسیار بالا و همت در این راه به ما کمک کنند و ان‌شاءالله خداوند ما را در این را موفق کند و شرمنده شهدا و مردم نشویم.

مشاهده خبر از سایت منبع

به اشتراک گذاشتن با :
برچسب ها
امتیاز به این مقاله
بدون نظر

پیام بگذارید