a
به وب سایت مجله دفترسینمایی خوش آمدید
خانهتلوزیونروایتی از مدافعان حرم افغانستانی در «خادمان مدافع» – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

روایتی از مدافعان حرم افغانستانی در «خادمان مدافع» – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

روایتی از مدافعان حرم افغانستانی در «خادمان مدافع» – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی «روایت فتح»، مستند «خادمان مدافع» تصویری از مدافعان حرم افغانستانی در سوریه است که در گروه مستند «روایت فتح» تولید شده است و کارگردانی آن را محمدمهدی بهرامی نژاد بر عهده دارد.

محمدمهدی بهرامی نژاد درباره ساخت این مستند گفت: جنگ در سوریه باعث شکل گیری معادلات و اتفاقات جدیدی شد که تا قبل از آن کمتر شاهدش بودیم، در این جنگ سیر وقوع حوادث بسیار بالا بود و حالا که کمی از آن فاصله گرفته ایم می شود بهتر به موضوع پرداخت.

وی تصریح کرد: «خادمان مدافع» روایت بی واسطه‌ای از مجاهدت و رشادت افغانستانی هایی است که مقیم سوریه هستند و در این روزگاری که همه می خواهند روی شانه هم بایستند، هنوز افرادی وجود دارند که می‌شود آنها را به‌ عنوان الگو به جامعه معرفی کرد.

بهرامی نژاد با بیان اینکه فاطمیون گروه اثرگذاری در سوریه است و نقش مهمی در جبهه مقاومت ایفا می کند، افزود: سوژه های اصلی این مستند خانواده ای هستند که قبل از شکل گیری گروه فاطمیون دست به اسلحه بردند و شروع به رشادت و دفاع از مقدسات کردند.

بهرامی نژاد در پایان گفت: این مستند همکاری مشترک من و محمدجاوید هاشمی است که امیدوارم همچون یک سند تاریخی به آن نگاه شود، زیرا بازگو کننده یک واقعه تاریخی مهم در عصر ما است.

مستند «خادمان مدافع» تهیه شده در گروه مستند «روایت فتح» و به کارگردانی محمدمهدی بهرامی نژاد، پنجشنبه ۲۴ مهر ماه، ساعت ۱۷:۳۰ روی آنتن شبکه اول سیما می رود.

مشاهده خبر از سایت منبع

به اشتراک گذاشتن با :
برچسب ها
امتیاز به این مقاله
تاریخ و زمان انتشار خبر : 1399/07/23 06:07
شماره خبر : 5715
لینک کوتاه : https://news.cinemaoffice.ir/?p=5715
بدون نظر

پیام بگذارید