a
به وب سایت مجله دفترسینمایی خوش آمدید
خانهتلوزیونبررسی حواشی سرخ و آبی های پایتخت در «ورزشگاه» – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

بررسی حواشی سرخ و آبی های پایتخت در «ورزشگاه» – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

بررسی حواشی سرخ و آبی های پایتخت در «ورزشگاه» – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، برنامه «ورزشگاه» شبکه پنج سیما پنجشنبه ساعت ۳۰ دقیقه بامداد برای بررسی بازی های پارالمپیک و موضوعات پیرامون دو تیم پرطرفدار پایتخت روی آنتن می رود.

«ورزشگاه» ضمن بررسی وضعیت استقلال و پرسپولیس در رقابت های لیگ برتر پیش رو، فسخ قرارداد تعدادی از بازیکن های پرسپولیس و استقلال را نیز بررسی خواهد کرد.

این برنامه همچنین بدهی باشگاه پرسپولیس به برانکو ایوانکوویچ را نیز واکاوی می کند و حضور محمود فکری به عنوان سرمربی استقلال و نحوه پرداخت بدهی این باشگاه به دیاباته را نیز بررسی خواهد کرد.

«ورزشگاه» شبکه پنج میزبان حضوری امیر حسین صادقی بازیکن سال های نه چندان دور باشگاه استقلال است و مدیران باشگاه پرسپولیس نیز به صورت تلفنی در برنامه حاضر خواهند شد.

در ادامه با توجه به فرارسیدن روز پنجشنبه ٢۴ مهر که در تقویم رسمی کشور به عنوان روز ملی پارالمپیک نام گذاری شده است، ۲ قهرمان ورزش معلولان ایران میهمان ورزشگاه خواهند بود.

برنامه «ورزشگاه» به تهیه کنندگی پژمان ماندگاری و با اجرای حافظ کاظم زاده پنجشنبه ساعت ۳۰ دقیقه بامداد روی آنتن شبکه ۵ سیما می رود.

مشاهده خبر از سایت منبع

به اشتراک گذاشتن با :
برچسب ها
امتیاز به این مقاله
تاریخ و زمان انتشار خبر : 1399/07/23 05:02
شماره خبر : 5697
لینک کوتاه : https://news.cinemaoffice.ir/?p=5697
بدون نظر

پیام بگذارید