a
به وب سایت مجله دفترسینمایی خوش آمدید
خانهتئاترمعاون اجرایی بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران منصوب شد

معاون اجرایی بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران منصوب شد

معاون اجرایی بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران منصوب شد

 

دبیر بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران با ابلاغ حکمی معاون اجرایی این دوره از جشنواره را منصوب کرد.

 

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری سینما آفیس به نقل از روابط عمومی بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی، سیدمجتبی جدی دبیر بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی با صدور حکمی علی مهرانی را به عنوان معاون اجرایی این دوره منصوب کرد.

در متن حکم جدی به مهرانی آمده است:

« نظر به شایستگی، تعهد و تجربه‌های ارزشمند جنابعالی در عرصه تئاتر دانشگاهی، به موجب این حکم به عنوان معاون اجرایی بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران منصوب می‌شوید.

امید است در سایه ایزد منان و همراهی و همدلی دانشجویان و اساتید و همچنین  انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور و بهره‌مندی از این ظرفیت‌ها، در انجام وظایف محوله موفق باشید.»

علی مهرانی دانشجوی رشته کارگردانی دانشکده هنر و معماری است. از جمله فعالیت های وی پژوهش در حوزه ی مطالعاتی انسان شناسی فرهنگی و همچنین ترجمه نمایشنامه های پرنده ها و وصال در وادی وحشت نوشته وجدی معود بوده است. او برگزاری چندین دوره همایش پژوهشی و آموزشی را نیز در کارنامه خود دارد.

شایان ذکر است بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تاتر دانشگاهی به دبیری سیدمجتبی جدی و همت اداره کل فرهنگی اجتماعی وزارت علوم تحقیقات و فن‌آوری اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ با بخش های “صحنه” ، ” مناطق” ، ” تجربه های اجرا “، پژوهش(جایزه دکتر فرهاد ناظرزاده کرمانی)، نمایشنامه نویسی(جایزه اکبر رادی), ترجمه، ماکت صحنه ،عکس، پوستر، نمایش رادیویی ، اساتید ، جشنواره ی جشنواره ها ،کارگاه ها و درس گفتار ها در تهران برگزار میگردد.

به اشتراک گذاشتن با :
امتیاز به این مقاله
بدون نظر

پیام بگذارید