a
به وب سایت مجله دفترسینمایی خوش آمدید
خانهتئاترعذرخواهی دبیرخانه جشنواره تئاتر دانشگاهی از دو نامزد بخش صحنه‌ای

عذرخواهی دبیرخانه جشنواره تئاتر دانشگاهی از دو نامزد بخش صحنه‌ای

عذرخواهی دبیرخانه جشنواره تئاتر دانشگاهی از دو نامزد بخش صحنه‌ای

 

دبیرخانه بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی به دلیل ناهماهنگی پیش آمده در ارسال مدارک دانشجویان کیوان محمدی و سیدمهدی موسوی و عدم قرار گفتن اسامی این دو در فهرست نامزدهای صحنه‌ای این رویداد از آنها عذرخواهی کرد.
به گزارش پایگاه تحلیلی خبری سینما آفیس به نقل از روابط عمومی بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی، دبیرخانه این رویداد هنرهای نمایشی از دو نامزد بخش های بازیگری مرد و طراحی صحنه جشنواره که ناهماهنگی در ارسال مدارک شان مانع از حضور اسم شان در فهرست نامزدهای این دوره شده بود، عذرخواهی کرد. کیوان محمدی بازیگر نمایش «افغان و خون دیده» از نامزدهای بازیگری بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی به دلیل ناهماهنگی میان دبیرخانه و گروه اجرا نامش در میان نامزدهای بخش بازیگری مرد قرار نگرفت اما از انتخاب های هیات داوران برای نامزد بودن در این بخش بود.
همچنین سید مهدی موسوی نیز که برای رشته طراحی صحنه بنا بر نظر هیات داوران نامزد بود، در ابتدا به دلیل عدم احراز دانشجو بودنش، از لیست نامزدهای جشنواره کنار گذاشته شده بود که با استعلام دبیرخانه در آخرین دقایق مانده به اختتامیه جشنواره، به عنوان نامزد این بخش معرفی و برگزیده تندیس این رویداد شد.
بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی به دبیری سید مجتبی جدی و به همت اداره کل فرهنگی اجتماعی وزارت علوم تحقیقات و فناوری در بخش‌های صحنه، مناطق، تجربه‌های اجرا، پژوهش(جایزه دکتر فرهاد ناظرزاده کرمانی)، نمایشنامه‌نویسی (جایزه اکبر رادی)، ترجمه (جایزه دکتر محمدرضا خاکی)، بین‌الملل، اساتید، جشنواره جشنواره‌ها، رادیو تئاتر، ماکت صحنه، عکس، پوستر، کارگاه‌ها و درس‌گفتارها ۱۱ تا ۱۹ تیر برگزار شد.
به اشتراک گذاشتن با :
امتیاز به این مقاله
نویسنده
تاریخ و زمان انتشار خبر : 1400/04/27 04:54
شماره خبر : 28574
لینک کوتاه : https://news.cinemaoffice.ir/?p=28574
بدون نظر

پیام بگذارید