a
به وب سایت مجله دفترسینمایی خوش آمدید
خانهتئاترتقدیر از مدیر روابط‌ عمومی اداره کل هنر‌های نمایشی در پایان مسئولیت

تقدیر از مدیر روابط‌ عمومی اداره کل هنر‌های نمایشی در پایان مسئولیت

تقدیر از مدیر روابط‌ عمومی اداره کل هنر‌های نمایشی در پایان مسئولیت

 

 با حضور«قادر آشنا» مدیر کل هنر‌های نمایشی از محسن حسن‌زاده مدیر روابط عمومی اداره کل هنر‌های نمایشی تقدیر شد.
به گزارش پایگاه تحلیلی خبری سینما آفیس به نقل از روابط عمومی اداره کل هنر‌های نمایشی، در این مراسم که با حضور مدیر کل هنر‌های نمایشی، تعدادی از مدیران اداره کل و همکاران روابط عمومی برگزار شد، از مدیر روابط عمومی این اداره کل به واسطه سه سال حضور در این مسئولیت تقدیر شد.
در این مراسم قادر آشنا مدیرکل هنر‌های نمایشی ضمن تشکر از فعالیت‌های سه ساله مدیر روابط‌عمومی خطاب به محسن حسن‌زاده گفت: متاسفانه شرایط اداری به گونه‌ای رقم خورد که نتوانستیم از حضور دلسوزانه شما استفاده کنیم.
وی در همین رابطه افزود: مسئولیت روابط‌عمومی کار سنگینی است و نیاز به تلاش تمام وقت دارد من از سال ۱۳۹۲‌ایشان را می‌شناسم و از آن زمان هم ارتباط مستمری داشتیم و در دوره مدیریت اخیرهم با دغدغه و پیگیری بیشتری کار در حوزه روابط‌عمومی پیگیری می‌شد.
مدیرکل هنر‌های نمایشی در پایان با ذکر حدیثی از‌امیرالمومنین (ع) گفت: این سعادت بزرگی است که در پایان این رفت‌وآمد‌ها و مسئولیت‌ها دوستی‌ها تداوم پیدا کرده و ذکر خیر از انسان باقی بماند.
دراین مراسم حسن‌زاده نیز ضمن تقدیر از حسن اعتماد مدیرکل هنر‌های نمایشی و تشکر از همکاران خود در اداره‌کل در مدت مسئولیت گفت: خدمت در این موقعیت افتخار بزرگی بود و‌امیدوارم در این مسیر و در آینده همچنان بتوان از تمام ظرفیت‌های این حوزه برای خدمت به هنرمندان تئاتر و معرفی توانایی‌های مجموعه استفاده کرد.
در پایان نیز با اهدای لوح تقدیر از زحمات محسن حسن‌زاده تقدیر شد.
به اشتراک گذاشتن با :
امتیاز به این مقاله
نویسنده
تاریخ و زمان انتشار خبر : 1400/04/09 05:29
شماره خبر : 27622
لینک کوتاه : https://news.cinemaoffice.ir/?p=27622
بدون نظر

پیام بگذارید