a
به وب سایت مجله دفترسینمایی خوش آمدید
خانهتئاترآغاز پیش فروش نمایش ببو در سایت تیوال

آغاز پیش فروش نمایش ببو در سایت تیوال

آغاز پیش فروش نمایش ببو در سایت تیوال

 

پیش فروش سه روز نخست نمایش «ببو» همزمان با معرفی بازیگران آغاز شد.
به گزارش پایگاه تحلیلی خبری سینما آفیس به نقل از روابط عمومی گروه، پیش فروش نمایش «ببو» به نویسندگی و کارگردانی مهیار شیروانی، با تخفیف ۲۰% در سایت تیوال آغاز شد. بازیگران نمایش «ببو» (به ترتیب الفبا) عبارت از؛ پرستو الماس، نیکو پشوتن، عماد جاویدپور، مسعود رمضانی هستند و محمد گودرزیانی مجری طرح این نمایش را بر عهده دارد.
در خلاصه این نمایش که ژانری کمدی دارد، اینگونه آمده است که؛ در یکی از روزهایی که خانه‌ خالیست و مادر کامبیز در خانه حضور ندارد، او همدستان کلاه‌بردارش را در حین سرقت اشیاء  باستانی، در زیر زمین خانه شان گروگان گرفته. ناگهان مادرش به خانه باز می گردد و با این صحنه گروگان‌گیری روبرو می‌شود. کاراکترهای داستان در موقعیتی که اعتماد کردن، سخت‌ترین کار است، باموانع شخصیتی‌شان برای مورد اعتماد قرار گرفتن مواجه می شوند.
مهیار شیروانی که در کارنامه خود، نویسندگی و کارگردانی نمایش «یه هفته بعد هفته قبل» و همچنین نویسندگی و کارگردانی فیلم کوتاه «جنگل آسفالت» را دارد، از زمستان سال ۱۳۹۸ و پیش از آغاز  پاندمی بیماری کرونا، به همراه گروه بازیگرانش تمرینات نمایش «ببو» را آغاز کرده بود.
یادآور می شود نمایش «ببو» اجراهای خود را از ساعت ۲۰:۳۰ روز جمعه، یکم مرداد یک هزار و چهارصد، در سالن گلایل پردیس تئاتر شهرزاد آغاز می کند.
به اشتراک گذاشتن با :
امتیاز به این مقاله
نویسنده
تاریخ و زمان انتشار خبر : 1400/04/26 02:33
شماره خبر : 28476
لینک کوتاه : https://news.cinemaoffice.ir/?p=28476
بدون نظر

پیام بگذارید