a
به وب سایت مجله دفترسینمایی خوش آمدید
خانهاخبارمستند به کدامین گناه به جشنواره زنان ترکیه راه یافت

مستند به کدامین گناه به جشنواره زنان ترکیه راه یافت

مستند به کدامین گناه به جشنواره زنان ترکیه راه یافت

فیلم مستند به کدامین گناه به کارگردانی مریم ابراهیم وند به جشنواره زنان ترکیه راه پیدا کرد.

به گزارش سینماآفیس به نقل از خبرگزاری ایسنا: این فیلم مستند به نویسندگی مریم ابراهیم وند، یکی از مجموعه فیلم هایی است که به مسائل و مشکلات  کودکان زیر هفت سال در زندان می پردازد.

این مستند ۳۰ دقیقه ای همچنین به مشکلات کودکانی پرداخته می شود که در زندان متولد شده اند و تنها به دلیل جرم مادر یا پدر در زندان روزگار سپری می کنند.

قسمت دوم این مجموعه با عنوان « گندم» در حال فیلمبرداری است.

جشنواره بین المللی فیلم  زنان که در شهر ازمیر ترکیه برپا می شود، امسال  با همکاری جشنواره «رِیندَنس»انگلیس برگزار می شود و قرار است فیلم های  منتخب را در این جشنواره به نمایش گذاشته شود. جشنواره «ریندنس» (Raindance Film Festival) بزرگ‌ترین جشنواره  مستقل فیلم  انگلیس است که مورد تایید آکادمی اسکار و بفتا قرار گرفته است.

زمان برگزاری جشنواره از  ۲۸ فوریه ( ۹ اسفند ماه) تا ۸ مارس ( ۱۸ اسفند) وپخش بین المللی این مستند به عهده کمپانی «فرست اسکرین فیلم» با مدیریت سولماز اعتماد است.

سایر عوامل فیلم: تهیه کننده: شرکت فیلم سازی آبیژ رسانه روز و مریم ابراهیم وند، نویسنده و کارگردان: مریم ابراهیم وند، مشاوره پروژه: فرانک آرتا، فیلمبردار:فهیم عزیزی، پخش بین الملل: شرکت پخش فرست اسکرین فیلم به مدیریت سولماز اعتماد، طراح پوستر: یاسمن محمودی.

انتهای پیام/

کیمیا جهان پرور

به اشتراک گذاشتن با :
امتیاز به این مقاله
تاریخ و زمان انتشار خبر : 1400/10/30 03:43
شماره خبر : 40505
لینک کوتاه : https://news.cinemaoffice.ir/?p=40505
بدون نظر

پیام بگذارید