a
به وب سایت مجله دفترسینمایی خوش آمدید
خانهاخبارجلیل رفیعی، سرپرست جدید تالار هنر

جلیل رفیعی، سرپرست جدید تالار هنر

جلیل رفیعی، سرپرست جدید تالار هنر

جلیل رفیعی نویسنده و کارگردان تئاتر با حکم مدیرکل هنرهای نمایشی، به عنوان سرپرست تالار هنر منصوب شد.

به گزارش سینماآفیس به نقل از خبرگزاری فارس: مراسم انتصاب جلیل رفیعی به عنوان سرپرست تالار هنر با حضور مهدی ابدالی معاون اداره کل هنرهای نمایشی و کارمندان مجموعه در روز ۲۲ آذر، برگزار شد.

قادر آشنا، مدیرکل هنرهای نمایشی خطاب به جلیل رفیعی، در حکم انتصاب وی نوشته است:

تالار هنر به عنوان یکی از اصلی‌ترین سالن‌های تخصصی تئاتر کودک و نوجوان نقش موثری در تولید و اجرای آثار نمایشی مناسب برای این گروه سنی دارد. توجه به کودکی و آفرینشگری رویا و خیال برای بچه‌های این سرزمین امری بسیار پراهمیت است و نظر به تجربه و شایستگی ارزنده جنابعالی در عرصه تئاتر کودک و نوجوان به موجب این حکم به عنوان «سرپرست تالار هنر» منصوب می‌شوید.

بدیهی است توجه به بیانیه گام دوم انقلاب موردنظر مقام معظم رهبری، تعامل سازنده با مجموعه اداره کل و رعایت قوانین و مقررات اداری از جنابعالی موردانتظار می‌باشد.

امید می‌رود در سایه الطاف خداوند مهربان و با همکاری هنرمندان پرتلاش تئاتر کودک ونوجوان و همکاران مجموعه شاهد رشد و بالندگی بیش از پیش فعالیت تالار هنر و روزهای امیدبخش تئاتر کودک و نوجوان باشیم.

 

جلیل رفیعی، نویسنده و کارگردان، دانش‌آموخته مقطع کارشناسی رشته بازیگری از دانشکده هنرهای زیبا و کارشناسی ارشد کارگردانی از دانشکده سینما وتئاتر است. او در چند آموزشگاه آزاد، مدرس تئاتر است. رفیعی پیش از این کارشناس رسمی تئاتر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، کارشناس تئاتر استان یزد، مسئول امور هنری شهرستان یزد، مسئول امور سینمایی و سمعی بصری وزارت فرهنگ و ارشاد استان یزد بوده است.

در ضمن این مراسم از حسن موذن، مدیر سابق تالار هنر نیز تقدیر و تشکر شد.

انتهای پیام/

کیمیا جهان پرور

به اشتراک گذاشتن با :
امتیاز به این مقاله
تاریخ و زمان انتشار خبر : 1400/09/23 10:27
شماره خبر : 37491
لینک کوتاه : https://news.cinemaoffice.ir/?p=37491
بدون نظر

پیام بگذارید